Sklep internetowy - APS SA

SKLEP INTERNETOWY

O FIRMIE

Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już ponad 26 lat. Jako jeden z liderów na rynku oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej, elektryki i robotyzacji. Zapewniamy kompleksową realizację umów - od projektu po serwis, wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, specjalistyczny sprzęt, najnowocześniejsze narzędzia projektowe, programistyczne i rozwiązania technologiczne.

Ponad 26 lat na rynku
APS - Automatyka Pomiary Sterowanie 
System Certyfication - ISO 9001 

Zachowując indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, proponujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001, a wreszcie unikatową ofertę, nacechowaną niepowtarzalnością, wynikającą z rozpoznania trendów i dynamicznego dopasowywania się do potrzeb rynku.

W wyniku długoletniej współpracy z czołowymi producentami aparatury pomiarowej, urządzeń automatyki i elektryki jesteśmy partnerem i dystrybutorem wielu firm polskich i zagranicznych. Oferujemy sprzedaż detaliczną oraz hurtową podzespołów i komponentów automatyki przemysłowej i elektryki.

New Connect  

Jako pierwsza podlaska spółka zadebiutowaliśmy na alternatywnym parkiecie GPW – NewConnect, adresowanym do dynamicznych, innowacyjnych spółek.

Pracownicy - APS
ul. A. Mickiewicza 95F 15-257 Białystok
tel. +48 (85)74 83 400
fax: +48 (85) 74 83 419